ПВЦ тръби с дебелина на стената Ф110 - 3.2мм, Ф160- 3.2мм и Ф200 - 3.9мм с муфирана част за по лесен монтаж във канализационната инсталация.
Цената е за един брой тръба!
Артикул номер: 100039762
ПВЦ Тапа Ф160 предназнчен за затапване от муфирана част на тръба или фитинг.
ПВЦ Тапа ф160 в оранжев цвят
Посочената цена е за бройка с ДДС!
ПВЦ Тапа Ф160 предназнчен за затапване от муфирана част на тръба или фитинг.
ПВЦ Тапа Ф160 предназнчен за затапване от муфирана част на тръба или фитинг.
ПВЦ Тапа ф160 в оранжев цвят
Посочената цена е за бройка с ДДС!
ПВЦ тръби с дебелина на стената Ф110 - 3.2мм, Ф160- 3.2мм и Ф200 - 3.9мм с муфирана част за по лесен монтаж във канализационната инсталация.
Цената е за един брой тръба!
PVC разклонител или още така наречен тройник е предназначен за отклоняване на канализационни инсталации под прав ъгъл.Изработен от високоустойчив пвц материал с две муфирани части за по лесно отклоняване на тръба или фитинг.
PVC разклонител или още така наречен тройник е предназначен за отклоняване на канализационни инсталации .Изработен от високоустойчив пвц материал с две муфирани части за по лесно отклоняване на тръба или фитинг.
Глава за лепачка Ф110 на NEO TOOLS 21-020
Тапа от пвц с ревизионен капак служи за почистване на мръстотията от канализационните инсталации.
PVC Разклонение на Ф50/50 - 87,5° предназначен за изграждане на канализационни инсталации .Намира приложение при изграждане на вътрешна канализация в сгради изработен от висококачествено пвц издържлив на натиск и киселини.
PVC Разклонение редуктивно на Ф110/50 - 45° предназначен за изграждане на канализационни инсталации .Намира приложение при изграждане на вътрешна канализация в сгради изработен от висококачествено пвц издържлив на натиск и киселини.
ПВЦ Тръба с диаметър ф110,цвят оранжев БЕЗ муфирана част за съединяване в канализационните системи.Изграден от висококачествено пвц материал устойчив на високи температурни разлики като не е податлив срещу корозия.Цената е за метър!Дължина на тръбата 4метра!
PVC Ревизия сива ф160 с уплътнител се използва при изграждане на канализационни системи.Можете лесно да почиствате канализациония път благодарение на ревизионния капак.
ПВЦ Разклонител MUTE Ф75/50/45° на КАЛДЕ предназначено за изграждане на безшумни канализации.
ПВЦ Разклонител двоен MUTE Ф125/110/45° на КАЛДЕ предназначено за изграждане на безшумни канализации.
PVC Коляно на Valdom Ф50 на 67 градуса предназначен за изграждане на канализационни и отпадъчни води.
ПВЦ Коляно MUTE Ф50/45° на КАЛДЕ предназначено за изграждане на безшумни канализации.
PVC Преход Ф50/40 е предназначена да редуцира две тръби във водопровдните инсталации за отпадъчни води.
Тапа гумена за PVC фитинги с избор от три размера на ф32, ф40 и ф50.
ПВЦ Разклонител MUTE Ф110/75/45° на КАЛДЕ предназначено за изграждане на безшумни канализации.
ПВЦ Разклонител MUTE Ф110/75/87° на КАЛДЕ предназначено за изграждане на безшумни канализации.