Стоманена поцинкована тръба за прес фитинги. Дължините на прътовете е 3 метра.
Цената е на линеен метър.
Артикул номер:
Тройник прес редуциран с EPDM уплътнение подходящо за изграждане на отоплителни и водопроводни инсталации.
Тройник прес редуциран с EPDM уплътнение подходящо за изграждане на отоплителни и водопроводни инсталации.
Стоманена поцинкована тръба за прес фитинги. Дължините на прътовете е 3 метра.
Цената е на линеен метър.
Поцинковано прес коляно на 90 грдуса МЖ е EPDM уплътнение подходящо за отопление.
Капа прес поцинкована с EPDM уплътнение подходящо за отопление.
Права връзка с женска резба прес поцинкована с EPDM уплътнение подходящо за отопление.
Коляно с женска резба с EPDM уплътнение подходящо за изграждане на отоплителни и водопроводни инсталации.
Поцинковано прес коляно на 45 грдуса МЖ е EPDM уплътнение подходящо за отопление.
Прес редукция поцинкована с EPDM уплътнение подходящо за отопление.
Тръборез за тънкостенни тръби Ф3-22мм YATO предназначено за рязане на медни, алуминиеви и пластмасови тръби
Ролки с острие от закалена стомана и конусни канали
Регулиращо копче
Джобният размер позволява лесно транспортиране
Подходящ за труднодостъпни места - ...
Тройник прес с EPDM уплътнение подходящо за отоплителни и водопроводни инсталации.
Коляно с мъжка резба с EPDM уплътнение подходящо за изграждане на отоплителни или водопроводни инсталации.
Права връзка с мъжка резба прес поцинкована с EPDM уплътнение подходящо за отопление.
Поцинковано прес коляно на 45 грдуса ЖЖ е EPDM уплътнение подходящо при изграждане на водопроводни и отоплителни инсталации.
Муфа прес поцинкована с EPDM уплътнение подходящо за свързване на прес поцинковани тръби.
Поцинковано прес коляно на 90 грдуса ЖЖ е EPDM уплътнение подходящо при изграждане на отоплителни и водопроводни инсталации.
Прес тройник с женска резба поцинкован с EPDM уплътнение подходящо за изграждане на отоплителни и водопроводни инсталации.